Na stanie

PELARGONIA STOJĄCA ZONALE Pelargonium WHITE (don 11 cm)

14,90 

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 11-14 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Biała Pelargonia Pelargonium White, o pokroju stojącym.

Zobacz wszystkie kolory PELARGONII STOJĄCYCH  tutaj (klik)

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu program Pelargonium Toscana®. Efekt wieloletniej pracy hodowlanej, w procesie której powstały wyjątkowe jakościowo rośliny i najlepsza paleta kolorów. Pelargonium Toscana to synonim doskonałej wydajności w ogrodzie, zniewalających kolorów i niezwykłych połączeń dwubarwnych. Pelargonium, to grupa roślin o pokroju stojącym i gęstym zakwitaniu. Rośliny ogrodowe tej grupy należą do bardzo odpornych na trudne warunki atmosferyczne, między innymi na suszę. Nasze odmiany maja zwarty pokrój oraz ciemnozielone gęste ulistnienie. Rośliny sadzone w skrzynkach balkonowych lub donicach zakwitają do późnej jesieni dużymi baldachimami gęstych kwiatów.  Pelargonie można też sadzić w gruncie na słonecznych stanowiskach.

Osiąga wysokość ok. 35 cm, można z niej robić żywe obrzeża na rabatach kwiatowych, sadzić ją do donic lub używać jako rośliny balkonowe.

 

Jak pielęgnować i uprawiać kwiaty balkonowe lub ogrodowe z grupy Pelargonia ?

STANOWISKO: Słońce lub półcień to idealne stanowiska do intensywnego zakwitania. Na stanowiskach zacienionych rośliny mogą wytwarzać mniejszą ilość kwiatostanów.

PODLEWANIE: Umiarkowane podlewanie roślin gwarantuje ich zdrowy wygląd i intensywne zakwitanie. Sadzenie wyłącznie do donic lub skrzynek, które mają otwory na spodzie.

NAWOŻENIE: Zalecamy zrównoważone zasilanie roślin organicznymi nawozami z biohumusem. Polecamy BIOHUMUS (klik) lub naturalne nawozy ASTVIT (klik). Raz w miesiącu można używać wysokiej jakości nawozu z aminokwasami Biogardena Vital Plus (klik) Do ochrony roślin używaj NATURALNYCH MIKROORGANIZMÓW

SADZENIE: Sadzenie w skrzynkach balkonowych w odstępach co 15-20 cm. Do sadzenia pelargonii używaj dedykowanego podłoża  ZIEMIA DO PELARGONII , kliknij tutaj.

Rośliny w doniczkach produkcyjnych o średnicy 11 cm.

Waga 0,6 kg
KOLOR:

BIAŁY

Mogą Ci się spodobać