W produkcji

PELARGONIA VILLETTA NEON ROSE intensywnie kwitnie (don 11cm)

15,90 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Nowe Pelargonie Neon Rose w odmianach Villetta. Rośliny balkonowe o bardzo dużych kwiatach.Świetna do kompozycji ogrodowych w donicach.

 

Zobacz całą serię odmian VILLETTA (klik), pelargonie balkonowe o silnych kolorach i zwartym pokroju!

Ta odmiana pelargonii o dobrym wigorze wzrostu i dużych pustych kwiatach. Jej atutem jest mocne zielone ulistnienie i duże NEONOWE kwiatostany. Roślina balkonowa przewiesza się do 40 cm w dół ze skrzynek balkonowych ,lub donic. Pelargonie dobrze wypełniają doniczki w ciekawych kompozycjach kawiatowych. Odmiany Villetta nadają się na słoneczne stanowiska, a jej silne ulistnienie magazynuje wodę, dlatego nadają się dla osób nie mających czasu na nadmierną pielęgnację.

 

Jak pielęgnować nowe pelargonie balkonowe Villetta?

Lubią dużo słońca i umiarkowaną ilość wody. Dobrze reaguje na cotygodniowe nawożenie nawozami płynnymi np: BIOGARDENA Jeżeli nie masz czasu na częste podlewanie, posadź je w większych skrzynkach, a podczas sadzenia dodaj nawóz działający cały sezon:  OrganicPeru Guano.

Pamiętaj aby obrywać przekwitnięte kwiatostany wraz z łodygą, co spowoduje jeszcze silniejsze zakwitanie. Nie bój się miksować roślin i tworzyć własne kompozycje. Jeżeli jakaś roślina dominuje w nasadzeniach, wystarczy ją  przyciąć, aby dostosowała się do warunków panujących w donicach. Pelargonie Villetta możesz łączyć z IPOMEĄ, PLECTRANTHUSEM, DICHONDRĄ oraz z SEDUM LEMON, Nie zapomnij dokupić ZIEMI DO SADZENIA. KLIKNIJ TUTAJ.

Można ją sadzić w połączeniu z innymi roślinami, stanowi wtedy dobrze dobraną kompozycję.

Pelargonia Villetta w doniczce produkcyjnej rozmiar 11 cm.

 

 

 

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY na inne PELARGONIE

Waga 0,6 kg
KOLOR:

RÓŻOWO-NEONOWY

Mogą Ci się spodobać