Na stanie

SANSEWIERIA GWINEJSKA MOONLIGHT XL Sansevieria Moonshine (don 15 cm)

69,90 

Na stanie

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Wężownica  gwinejska moonshine to unikatowa odmiana grupy Sansewieria trifasciata o księżycowym wybarwieniu.

 

Mniejsza roślina tej odmiany może być dostępna TUTAJ (klik)

 

Księżycowa roślina pochodzi z Zachodniej Afryki Równikowej i ma przepiękne srebrzysto zielone ulistnienie. Odmiana ta docelowo dorasta do ok 80 cm a jej sztywne ostro zakończone liście wznoszą się ku górze. Ta niezwykle modna roślina wyróżnia się odpornością na niedosyt wody, pokazuje kiedy ją podlewać przez marszczenie ostrych końcówek liści. Sansewierie nie tylko filtrują powietrze z toksyn, ale też wytwarzają tlen nocą , co stawia ją na pierwszym miejscu jako grupa roślin doniczkowych do sypialni. Oczyszczają przestrzeń domową z takich toksyn jak: benzen, formaldehydy, trichloroetylen, toluen oraz xylen

 

Jak uprawiać Sansevierię Moonshine ?

 

Roślina ta magazynuje wodę w swej bulwie i nadziemnych pędach, dlatego podlewamy ją co 2 -3 tygodni w zależności od temperatury i wilgotności otoczenia. Idealna temperaturą jest 22 st C.  Lubi podłoże przepuszczalne z dodatkiem perlitu lub grubo ziarnistego piasku. Znosi półcień oraz  mocno doświetlone stanowiska. Co do nawożenie sprawa jest banalnie prosta, można podsypać w górnej części podłoża nawozem długo działającm w ilości  ok 5 gram na roślinę ORGANIC PERU VEGETA , co zapewni jej odżywianie przez cały rok lub podlewać  4-5 razy do roku naturalnym BIOHUMUSEM.

 

 

Sansevieria Moonshine w doniczce o  średnicy 15 cm. Wysokość rośliny z doniczką to 45 cm.

 

Zdjęcia w galerii przedstawiają roślinę w przykładowych doniczkach lub osłonkach ozdobnych, które można znaleźć w naszej ofercie. 

 

SPRAWDŻ INNE ROŚLINY DO TWOJEGO BIURA LUB DO DOMU (klik)

 

Waga 2 kg
OPCJA:

Roślina w doniczce produkcyjnej o średnicy 15 cm

Mogą Ci się spodobać