W produkcji

SCINDAPSUS ARGYRAEUS Z PODPORĄ Scindapsus pictus

44,90 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 10-11 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Scindapsus na podporze o srebrnych przebarwieniach na welurowych liściach.

Mniejsza roślina SCINDAPSUS ARGYRAEUS Scindapsus pictus dostępna jest pod tym linkiem (klik)

Efektowne pnącze rosnące w Południowo Wschodniej Azji. Roślina wytwarza długie pnące pędy, które chętnie owijają się wokół, podpór. Kiedy pnącze rośnie przy większej ilości rozproszonego światła, sercowate liście stają się bardziej okazałe i lepiej wybarwione.

 

Jak postępować z pnączami z Scindapsus Argyraeus?

Jak każde pnącze rodzaju Scindapsus, uwielbia być przycinane  co powoduje zagęszczanie rośliny i bujniejszy wzrost. Zimą należy ograniczyć podlewanie,  natomiast wiosną i latem wymaga częstego podlewania i nawożenia. Możesz stosować lepsze nawozy z aminokwasami, takie jak DOMINO PRO(klik) lub BIO GARDENA (klik) lub użyć popularnego BIOHUMUSU. Scindapsus wymaga temperatur w okolicach 18-25 st C wiosną i latem, natomiast zimą w okresie spoczynku temperatura może być niższa 15-18 st C. Pamiętaj aby udostępnić dla tej rośliny odpowiednie pojemniki, które z czasem możesz powiększać sadząc do przepuszczalnego PODŁOŻA UNIWERSALNEGO (klik)

Roślina Scindapsus Argyraeus na podporze bambusowej w doniczce o średnicy 11 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to  35 cm.

Waga 2 kg
OPCJA:

Roślina Scindapsus Argyareus na podporze bambusowej w doniczce o średnicy 11 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to  35 cm.

Mogą Ci się spodobać