W produkcji

SCINDAPSUS PSTRY, Pictus Argyraeus

34,90 

Brak w magazynie

czas wysyłki 1-2 dni roboczych
gratis roślina niespodzianka do każdego zamówienia
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Scindapsus Pictus Argyraeus ma wyjątkowe mięciutkie srebrnozielone liście i przewieszający pokrój

 

 

Scindapsus pstry Pictus Argyraeus w wersji mini najdziesz tutaj (klik)

 

Scindapsus pstry, Pictus Argyraeus – roślina pnąca o wyjątkowych, mieniących się, zielono-srebrzystych liściach. Ta odmiana Scindapsusa charakteryzuje się niespotykanymi, mieniącymi się na srebrno plamkami. Jej kolejną cechą jest produkcja dużej ilości tlenu oraz oczyszczanie powietrza , za pomocą liści usuwają z powietrza w domu szkodliwe substancje takie jak benzen, formaldehyd, ksylen i toluen. W warunkach domowych Scindapsus pstry bardzo szybko wytwarza bujne pędy, które osiągają nawet do kilku metrów długości. Scindapsus posiada zdolność do wspinania się ale może być również hodowana jako zwisająca.

 

 

Jakie wymagania ma Scindapsus pstry ?

 

Scindapsus lubi stanowisko jasne lecz nie bezpośrednio nasłonecznione. Świetnie odnajdzie się w warunkach domowych gdyż najlepiej toleruję temperaturę 18-24 stopni Celsjusza. Należy pamiętać aby podłoże było umiarkowanie wilgotne…ale nie lubi przelewania. Należy po podlaniu rośliny w osłonce wylać z niej resztę zalegającej wody. Można nawozić naturalnym nawozem na bazie kompostu BIOHUMUS (klik)

 

Scindapsus Pictus Argyraeus w doniczce o średnicy 12cm. 

 

DOBIERZ INNĄ OSŁONKĘ LUB DONICZKĘ (klik)

 

SPRAWDŻ INNE ROŚLINY DO TWOJEGO BIURA LUB DO DOMU (klik)

Waga2 kg
OPCJA:

TYLKO ROŚLINA, ROŚLINA Z STUDS (white), ROŚLINA Z BLOCK (white), ROŚLINA Z GARNIER, ROŚLINA Z STEEL ( black), ROŚLINA Z KLIN

Mogą Ci się spodobać