W produkcji

SURFINIA CONCHITA Grande Pink Kwiaty XXL NIEDOSTĘPNA!

12,50 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Surfinia Conchita Grande Pink o dużych różowych kwiatach.

 

 

W naszym e-sklepie znajdziesz odmianę surfinii Conchita również w innych kolorach (klik), które można ze sobą łączyć, tworząc niespotykane, kolorowe kompozycje. Dzięki temu masz pewność, że łączysz odmiany o jednakowej dynamice wzrostu.

 

Surfinia Conchita Grande Pink posiada kwiaty o barwie klasycznego różu, którym uroku dodaje biały środek, z którego wyłaniają się subtelne żyłki. Wspaniale współgra się z innymi kolorami, dzięki czemu można stworzyć kolorowe kompozycje.

 

 

Surfinie Conchita Grande to prawdziwe olbrzymy wśród surfinii. Posiadają bardzo duże kwiaty, których płatki są fantazyjnie pofalowane. Odmiana ta osiąga też zdumiewające rozmiary, gdyż jej pędy potrafią dorastać do 1 metra, co w połączeniu ze zwisającym pokrojem, tworzy fenomenalny wodospad kwiatów. Surfinia Conchita Grande odznacza się dużą dynamiką wzrostu i szczególną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że surfinia ta jest niezwykle pożądaną odmianą stosowaną do obsadzeń balkonów i tarasów. Jak wszystkie surfinie, Surfinia Conchita Grande kwitnie od maja, aż do przymrozków zachowując w pełni swoje walory.

 

 

Nasza nowa Surfinia Conchita Grande przewiesza się z doniczki do 1 m.

 

 

Jak uprawiać i pielęgnować surfinie ogrodowe ?

 

Surfinie bardzo lubią miejsca nasłonecznione, osłonięte od wiatru i intensywnego deszczu.

Zapotrzebowanie na wodę może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych ale również od wielkości rośliny. Młode sadzonki nie potrzebują dużo wody, jednak po osiągnięciu pełnych rozmiarów może zachodzić konieczność podlewania surfinii nawet dwa razy dziennie w upalne dni. Najlepiej regularnie kontrolować wilgotność gleby i podlewać gdy wierzchnia warstwa lekko przeschnie.

 

Surfinie potrzebują dość dużo składników pokarmowych. Od maja do sierpnia surfinie nawozimy naprzemiennie 2 x w tygodniu BIOHUMUSEM oraz NAWOZAMI AMINOKWASOWYMI (klik).

 

Można  też w trakcie sadzenia dodać nawóz działający 90 dni Organic Peru Guano WEGETACJA, ze względu na spore zapotrzebowanie w azot.

Pamiętaj aby po posadzeniu roślin do skrzynek lub donic wstrzymać się z nawożeniem aż sadzonki się przekorzenią. Zazwyczaj proces ten trwa około dwóch tygodni a rozpoznasz to po nowych, młodych listkach.

 

Zakres temperatur idealny do wzrostu tych pięknych kwiatów balkonowych to 10-30 st C.

 

 

Sadzonka w doniczce produkcyjnej o średnicy 12 cm.

 

 

 

WYSYŁAMY NA CAŁĄ POLSKĘ!!!!  WYSYŁKA  OD 9,90 zł!!!

 

Nie zapomnij dokupić ZIEMI DO SADZENIA. KLIKNIJ TUTAJ.

Waga 0,5 kg
KOLOR

RÓŻOWY

Mogą Ci się spodobać