Na stanie

ASTVIT Uniwersalny TURBO Nawóz Organiczny do roślin ogrodowych i domowych ALTERNATYWA DLA BIOHUMUSU

19,90 

Na stanie

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

ASTVIT Uniwersalny to płynny nawóz organiczny do szybkiego wzrostu roślin.

 

Przeznaczony jest do nawożenia wszystkich roślin domowych, balkonowych oraz ogrodowych ale także do zwalczania instektów i szkodników.

 

ASTVIT dokarmia rośliny oraz wzmacnia ich system korzeniowy. Jego próchniczo twórcze właściwości wybiórczo uaktywniają składniki pokarmowe zawarte w glebie potrzebne danej roślinie. Wzmacnia odporność roślin na agrofagi (choroby grzybowe i insekty). Również ułatwia pobieranie składników pokarmowych dzięki czemu każda roślina jest bardzo odporna na czynniki zewnętrzne .

Środek może być stosowany podczas przesadzania oraz sadzenia nowych roślin. Idealnie sprawdzi się do ukorzeniania młodych sadzonek.

 

Sposoby zastosowania:

 

Rośliny ozdobne (docznikowe, balkonowe, rabatowe) – zasilamy przez podlewanie lub naprzemiennie podlewanie i oprysk dolistny (szczególnie w okresie niepogody).

Podlewanie: Mniej wymagające gatunki zasilać roztworem w stosunku 1:40, tzn. 100 ml koncentratu na 4 litry wody, bardziej wymagające gatunki roślin w stosunku 1:20, tzn. 100 ml koncentratu na 2 litry wody, nie częściej niż 2x w tygodniu.

Dolistnie: Po rozcieńczeniu nawozu z wodą dla zdrowych i silnych roślin w stosunku 1:20 tj. 100 ml nawozu na 2 litry wody, dla słabszych roślin w stosunku 1:10 tj. 100 ml nawozu na 1 litr wody, nie częściej niż 1x w tygodniu.

Trawniki – Stosować w formie oprysku grubokroplistego, najlepiej na wilgotne podłoże, po rozcieńczeniu nawozu z wodą – na nieprzepuszczalnych glebach, w stosunku 1:20, tj. 100 ml nawozu na 2 litry wody, na glebach przepuszczalnych w stosunku 1:10, tj. 100 ml nawozu na 1 litr wody, nie częściej niż 2x w tygodniu, najlepiej 1-2 dni po każdym koszeniu.

Rośliny warzywne – zasilamy w formie podlewania lub naprzemiennie z opryskiwaniem dolistnym. Dawkowanie tak jak w przypadku roślin ozdobnych.

Oprysk interwencyjny przy likwidacji insektów i chorób grzybowych stosować 3 zakrętki na 0,6 litra wody lub 300 ml koncentratu na 2 litry wody. Zabieg wykonać 3-4 razy w ciągu 2 dni .
Przy opornych szkodnikach zwiększyć stężenie 5-krotnie, 5 zakrętek na 0,6 litra wody lub 500ml na 2 litry wody.

 

Cena jednostkowa: 19,90 zł/1l

Waga 1 kg
Pojemność

1 L

Mogą Ci się spodobać