W produkcji

SCINDAPSUS PSTRY Scindapsus pictus Trebie

34,90 

Brak w magazynie

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia: 3-5 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
przy temperaturze poniżej 5ºC do każdej przesyłki zawierającej rośliny dodajemy heatpack - wkład grzewczy!
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Scindapsus Trebi to najpiękniejsze rośliny zwisające!

Scindapsus pstry Trebi posiada jedne z największych liści w tej odmianie. Scindapsus ma pstre ubarwienie liści i ciekawą fakturę z srebrnymi jedwabnymi plamami. Idealny do sznurowanych MAKRAM i jako roślina zwisająca do przeróżnych pojemników w pół cienistych zakątkach mieszkania. Można go prowadzić w górę na bambusowych podporach i kratkach. Scindapsus produkuje duże ilości tlenu i pochłania toksyczne substancje z powietrza.

 

Co lubią rośliny doniczkowe z grupy Scindapsus ?

Lubi przepuszczalną glebę bez nadmiaru wody. Preferuje stanowiska jasne do pół cienistych, bez bezpośredniego słońca. Lubi być zraszany, a gleba w doniczce przed podlaniem powinna przeschnąć. Stosujemy glebę przepuszczalną z domieszką kory sosnowej i perlitu. W okresie wiosny i lata można nawozić nawozami z BIOHUMUSEM (klik) co dwa tygodnie.

Scindapsus pictus Trebie to roślina domowa w doniczce produkcyjnej o rozmiarze 12 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to  15-18 cm.

Zdjęcia w galerii przedstawiają roślinę w przykładowych doniczkach lub osłonkach ozdobnych, które można znaleźć w naszej ofercie.

Waga 2 kg
OPCJA:

Roślina w doniczce produkcyjnej o średnicy 12 cm

Mogą Ci się spodobać