W produkcji

SANSEWIERIA CYLINDRYCZNA Sansevieria cylindrica

36,90 

Brak w magazynie

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia: 3-5 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
przy temperaturze poniżej 5ºC do każdej przesyłki zawierającej rośliny dodajemy heatpack - wkład grzewczy!
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Wężownica cylindryczna to odmiana SANSEVIERII, która wprowadzi naturę w każdym miejscu Twojego domu.

 

Wężownica cylindryczna – ( Sansevieria cylindrica ) czyli roślina ,która zaskoczy nie jednego swym nietypowym wyglądem przypominającym spiczaste paluchy. Sanseviera jest łatwa w uprawie i odporna na błędy hodowcy, więc jest to roślina dla każdego.

 

Jak uprawiać Sansevierię cylindryczną?

 

Roślina ta magazynuje wodę w swej bulwie i nadziemnych pędach, dlatego podlewamy ją jedynie gdy ziemia w doniczce zupełnie przeschnie (pamiętny o drenażu, by korzenie nie stały w wodzie). Kocha jasne stanowisko bez bezpośredniego słońca, lecz bez problemu poradzi sobie w miejscach z mniejszą ilością światła. Co do nawożenie sprawa jest banalnie prosta, wystarczy pamiętać jedynie o tym ze zabieg ten wykonujemy raz w sezonie np podcypując roślinę ok 5 gram ORGANIC PERU VEGETA lub 3 razy do roku podlewając naturalnym BIOHUMUSEM.

Idealnie czuje się w temperaturze 14-25°C

 

Oferowana sansevieria „Wężownica”  to roślina  o wysokości ok 30 cm, nie licząc doniczki. Spezdawana jest w doniczce produkcyjnej o średnicy 12 cm.

 

Zdjęcia w galerii przedstawiają roślinę w przykładowych doniczkach lub osłonkach ozdobnych, które można znaleźć w naszej ofercie. 

 

SPRAWDŻ INNE ROŚLINY DO TWOJEGO BIURA LUB DO DOMU (klik)

 

WYSYŁAMY NA CAŁĄ POLSKĘ!!!!  WYSYŁKA  OD 9,90 zł!!!

Waga 2 kg
OPCJA:

TYLKO ROŚLINA, ROŚLINA Z LEAFS (blue), ROŚLINA Z BLOCK (green), ROŚLINA Z PRINGLE, ROŚLINA Z HEAD, ROŚLINA Z STEEL WHITE, ROŚLINA Z GARNIER (Lazur), ROŚLINA Z STUDS (gold), ROŚLINA Z HEAD

Mogą Ci się spodobać