W produkcji

DIFENBACHIA GREEN MAGIC Dieffenbachia

39,90 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 11-14 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Difenbachia Green Magic odporna i łatwa roślina doniczkowa wprowadzi magię do Twojego domu

 

 

W magicznym nastroju? Łatwo zauważyć, skąd pochodzi nazwa 'Green Magic’ (Zielona magia) Difenbachii. Jasna, kremowa żyłka biegnąca przez środek ciemnozielonego liścia wygląda trochę jak magiczna różdżka. Pochodząca z Ameryki Środkowej i Południowej Difenbachia porasta wilgotne lasy tropikalne. W swoim kępiastym pokroju może osiągać wysokość do 150 cm i szerokość ok. 60 – 80 cm. Ta niezwykła roślina posiada duże zdolności oczyszczania powietrza a przy tym jest niezwykle urodziwa w swej klasycznej prostocie. Dieffenbachia Green Magic będzie pięknym, magicznym akcentem w biurze oraz nowoczesnych mieszkaniach.

 

 

Jakie wymagania ma Difenbachia Green Magic?

 

Difenbachia jest niezwykle łatwa w utrzymaniu co ucieszy większość miłośników zieleni. Roślina lubi lekkie, rozproszone światło, jednak nie może to być silne, południowe słońce. Najbardziej odpowiednie będzie poranne i wieczorne słońce. Umieść roślinę w ciepłym, wilgotnym miejscu, w temperaturze między 18 a 23 °C. Difenbachia Green Magic będzie rosła nieco w kierunku światła. Przesuwaj roślinę o ćwierć obrotu co miesiąc, aby nadal rosła prosto.

Podlewaj roślinę raz w tygodniu tak aby gleba była stale wilgotna, jednak nie rozmoczona. Latem można zwiększyć częstotliwość podlewania. Gleba powinna być żyzna, dobrze przepuszczalna i zdrenowana. Difenbachię zasilamy w okresie wegetacji, nawozem do roślin zielonych bądź nawozami na bazie humusa jak np. Biohumus (klik). Świetnie sprawdzi się również uniwersalny organiczny nawóz ASTVIT (klik).

Difenbachia Green Magic doceni możliwość przebywania na zewnątrz w ciepły deszczowy dzień bez zbytniego słońca. Roślina ładnie się ożywi!

 

 

Roślina w doniczce produkcyjnej o rozmiarze 12 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to  40 cm .

Waga 1 kg
OPCJA:

Roślina w doniczce produkcyjnej o średnicy 12 cm.

Mogą Ci się spodobać