W produkcji

SYNGONIUM PIXIE MINI Syngonium Pixie

16,90 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Zroślicha miniaturowa Pixie to żółto zielone Syngonium.

Jej domem jest Ameryka Środkowa i Południowa i gęste lasy tropikalne. Rośliny tylko pozornie delikatne, ale wyróżniają się pięknym i szybkim wzrostem. Charakterystyczny kształt liści przypomina serca lub strzałki, a barwy rysują na liściach dosyć wyraźne żółto zielone wzory. Obrzeże liści jest ciemniejsze, a całą blaszkęliściową pokrywa ciekawa wariegacja. Rośliny dobrze komponują się z ciemniejszymi roślinami takimi jak PEPEROMIE (klik) Kwiaty domowe tego gatunku charakteryzują sie wzrostem do ok 30 cm i zwartą gęstą formą.

 

Wymagania kwiatów domowych z grupy Syngonium:

Lubi stanowiska jasne z dosyć wysoką temperaturą. Nie należy jej ustawiać na bezpośrednim słońcu. Podłoże idealne do przesadzenia tej rośliny znajdziesz tutaj PODŁOŻE DO SYNGONIUM (klik). Gleba do uprawy syngonium powinna być przepuszczalna i luźna, wzbogacona nawozem w okresie wegetacji wiosną i latem. Idealnym będzie BIOHUMUS (klik) lub interwencyjny nawóz BIO GARDENA (klik)  Można przycinać jej pędy aby zagęszczała pokrój.

ZROŚLICHA MINI Syngonium Pixie to roślina domowa w doniczce produkcyjnej o rozmiarze 9 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to  15cm.

Proponujemy w galerii jedną z opcji wraz z dekoracyjną osłonką z serii ŚREDNICH (klik)

Waga 1 kg
OPCJA:

TYLKO ROŚLINA, ROŚLINA Z FROOG, ROŚLINA Z POTTY, ROŚLINA Z TERRA

Mogą Ci się spodobać