PRZEDSPRZEDAŻ

Kategoria „PRZEDSPRZEDAŻ” to wyjątkowa oferta dla wszystkich miłośników ogrodnictwa, którzy chcą przygotować się do sezonu letniego już teraz. W tej kategorii znajdziesz różnorodne rośliny, które można zamówić z wyprzedzeniem, a następnie wysłane zostaną na koniec kwietnia lub na początku maja, gotowe do sadzenia w ogrodzie lub na działce.

Nie ważne czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem czy początkującym miłośnikiem roślinności, w kategorii „PRZEDSPRZEDAŻ” znajdziesz coś dla siebie. Ponadto, kupując rośliny z tej kategorii, masz pewność, że otrzymasz świeże, zdrowe sadzonki, które zostały starannie wyselekcjonowane przez profesjonalistów.

Zaplanuj swój ogród z wyprzedzeniem i wybierz rośliny z kategorii „PRZEDSPRZEDAŻ”, aby mieć pewność, że Twój ogród zakwitnie w pełni już na początku sezonu letniego.

PRZEDSPRZEDAŻ! Sadzonki wysyłane będą do klientów od poniedziałku 6.05.2024r., wg kolejności składania zamówień.

!!WAŻNE!!:
1. Zamówienia zawierające produkty z oznaczeniem PRZEDSPRZEDAŻ zostaną wysłane w terminie podanym w opisie produktu.

2. Jeżeli w zamówieniu znajdują się również produkty obecnie proponowane w sprzedaży, nie gwarantujemy ich dostępności na okres, w którym zamówienie jest zaplanowane do wysyłki. W tym przypadku radzimy nie łączyć w jedynm zamówieniu produktów z przedsprzedaży z produktami z regularnej sprzedaży.

3. W przypadku gdy zdecydują się Państwo podzielić zamówienie na dwa mniejsze i ich kwota nie przekroczy 295zł konieczna będzie dopłata do kosztów wysyłki.

Filtruj
Wyświetlanie 1–18 z 20 wyników