Na stanie

PELARGONIA STOJĄCA ZONALE BIAŁA Wielkokwiatowa

14,90 

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 10 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Biała Pelargonia Zonale, odporna roślina do donic i do gruntu.!

Zobacz wszystkie kolory serii PELARGONIA  tutaj (klik)

 

Pelargonie Zonale, to grupa roślin o pokroju stojącym i gęstym zakwitaniu. Rośliny ogrodowe tej grupy należą do bardzo odpornych na trudne warunki atmosferyczne, między innymi na suszę. Nasze odmiany maja zwarty pokrój oraz ciemnozielone gęste ulistnienie.

Osiąga wysokość ok. 35 cm, można z niej robić żywe obrzeża na rabatach kwiatowych.

Rośliny sadzone w skrzynkach balkonowych lub donicach zakwitają do późnej jesieni dużymi baldachimami gęstych kwiatów.  Pelargonie zonale można też sadzić w gruncie na słonecznych stanowiskach.

 

Jak pielęgnować i uprawiać kwiaty balkonowe lub ogrodowe z grupy Pelargonia Zonale ?

 

STANOWISKO: Słońce lub półcień to idealne stanowiska do intensywnego zakwitania. Na stanowiskach zacienionych rośliny mogą wytwarzać mniejszą ilość kwiatostanów.

PODLEWANIE: Umiarkowane podlewanie roślin gwarantuje ich zdrowy wygląd i intensywne zakwitanie. Sadzenie wyłącznie do donic lub skrzynek, które mają otwory na spodzie.

NAWOŻENIE: Zalecamy zrównoważone zasilanie roślin organicznymi nawozami z biohumusem. Polecamy BIOHUMUS (klik) lub naturalne nawozy ASTVIT (klik). Raz w miesiącu można używać wysokiej jakości nawozu z aminokwasami Biogardena Vital Plus (klik) Do ochrony roślin używaj NATURALNYCH MIKROORGANIZMÓW

 

SADZENIE: Sadzenie w skrzynkach balkonowych w odstępach co 15-20 cm. Do sadzenia pelargonii używaj dedykowanego podłoża  ZIEMIA DO PELARGONII , kliknij tutaj.

 

Rośliny w doniczkach produkcyjnych o średnicy 10 cm.

Waga 0,5 kg
KOLOR:

BIAŁY

Mogą Ci się spodobać