Na stanie

SKRZYDŁOKWIAT 'SILVER CUPIDO’ Spathiphyllum MINI (don 9 cm)

34,90 

Na stanie

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 10 dni roboczych
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Srebrny urok natury Skrzydłokwiata Silver Cupido – delikatność i elegancja w jednej roślinie

 

Skrzydłokwiat Silver Cupido to niezwykła roślina, której urok tkwi w wyjątkowym połączeniu elegancji i delikatności. Jego srebrzyste liście prezentują się jak subtelne skrzydełka, które nadają mu niepowtarzalny, lekki charakter. Kwiaty tej rośliny emanują delikatnym różowym odcieniem, tworząc harmonijną kompozycję z błyszczącymi liśćmi.

Silver Cupido to roślina, która przyciąga uwagę swoim subtelnym pięknem, będąc jednocześnie symbolem delikatności i finezji w świecie roślin ozdobnych. Jej wyjątkowy wygląd sprawia, że staje się ona doskonałym dodatkiem do wnętrz, dodając im subtelnej elegancji i uroku. W pełni rozwinięty Skrzydłokwiat Silver Cupido prezentuje się niczym artystyczna kompozycja natury, sprawiając, że każde pomieszczenie staje się miejscem pełnym spokoju i piękna.

Silver Cupido tak jak jej klasyczna siostra, znana jest ze swoich właściwości oczyszczających powietrze, roślina jest wyróżniona pod tym względem przez amerykańską agencję kosmiczna NASA.

 

Jakie wymagania mają skrzydłokwiaty Variegata?

 

ŚWIATŁO: Skrzydłokwiat Variegata najlepiej będzie się czuł na stanowisku jasnym, z rozproszonym światłem. Należy pamiętać, że jego delikatne liście bardzo nie lubią ostrego, palącego słońca.

 

PODŁOŻE: podłoże powinno być przepuszczalne, stale wilgotne ale nie mokre! Idealnie sprawdzi się profesjonalna MIESZANKA DO ROŚLIN DOMOWYCH (klik)
Ta odmiana lubi wysoką wilgotność powietrza dlatego bardzo dobrze jej będzie w sąsiedztwie nawilżacza powietrza lub pojemników z wodą, np. słoików porozstawianych w pobliżu roślin.

ZASILANIE: W okresie od marca do listopada warto pamiętać o zasilaniu rośliny odżywką do roślin kwitnących. Można zraszać rośliny z dodatkiem nawozu 1/4 zalecanej dawki np AstVit (klik)

 

Spathiphyllum Silver Cupido w doniczce o średnicy 9 cm.  Wysokość rośliny z doniczką to 35 cm.

Waga 2 kg
OPCJA:

ROŚLINA W DONICZCE PRODUKCYJNEJ średnicy 9 cm

Mogą Ci się spodobać