W produkcji

PETUNIA BEE’S KNEES Petunia żółta

14,50 

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Nowa odmiana petunii o jaskrawo żółtych kwiatach, najlepsza odmiana na polskim rynku.

 

PETUNIA BEES KNEE , kwitnąca na żółto petunia o zwartym pokroju. Petunie z tej odmiany charakteryzują się dużą odpornością na niskie temperatury oraz gorsze warunki świetlne, dlatego też tak dobrze sprawdza się wcześnie posadzona w donicach na balkonie czy w ogrodzie.

 

Z naszego punktu widzenia jest to po prostu najlepsza żółta petunia, jaka istnieje! Przetrwa zarówno ulewne deszcze, jak i ciepłe promienie słoneczne, zachowując swój żółty kolor przez całe lato.

Zupełna nowość Petunia Bee’s Knees wprowadza na rynek nowy żółty kolor, który wyróżnia się intensywnym zakwitaniem przez cały sezon. Ta odmiana charakteryzuje się wyjątkową tolerancją na długotrwałe opady deszczu i świetną wydajnością ogrodową. Czy wiesz, że kolor żółty pobudza zmysły?  Doskonale komponuje się z innymi roślinami, takimi jak Verbena i Calibrachoa.

 

  • Najlepsza intensywnie żółta Petunia
  • Nadaje się do większych donic i koszy
  • Odporna na ulewne deszcze i letnie słońce

 

FleuroStar Award Winner 2022-2023

 

Petunia Bee’s Knees jest tegorocznym laureatem nagrody FleuroStar, najwyżej oceniona za efekt wizualny. Jury skomentowało: „Nowy wzorzec dla żółtych petunii i niesamowity, przyciągający wzrok kolor żółty! Na żywo blask kwiatów jest jeszcze bardziej zdumiewający niż na zdjęciu. Tolerancja na warunki pogodowe sprawia, że ta nowość jest wyjątkowa i dobrze się prezentuje zarówno w małych, jak i większych doniczkach. Bee’s Knees rozszerzy możliwości kolorystyczne w gamie petunii.

 

Wymagania kwiatów ogrodowych z rodzaju Petunia Bees Knees :

 

STANOWISKO: Słoneczne lub półcień.

 

PODLEWANIE: Podlewać należy codziennie, umiarkowaną ilością wody co zagwarantuje ich zdrowy wygląd i intensywne zakwitanie. Należy pamiętać żeby na dnie doniczek lub skrzynek, w których sadzimy Petunię, znajdowały się otwory służące jako odpływ nadmiaru wody.

 

NAWOŻENIE: Zalecamy zrównoważone zasilanie roślin organicznymi nawozami z biohumusem. Polecamy BIOHUMUS (klik) lub naturalne nawozy ASTVIT (klik). Raz w miesiącu można używać wysokiej jakości nawozu z aminokwasami Biogardena Vital Plus (klik)

Do ochrony roślin używaj NATURALNYCH MIKROORGANIZMÓW

 

SADZENIE: Sadzenie w skrzynkach balkonowych w odstępach co 15-20 cm. Do sadzenia Petunii używaj dedykowanego podłoża  ZIEMIA DO PETUNII , kliknij tutaj.

 

Sadzonka w doniczkach o średnicy 10 cm.

 

Waga 0,5 kg
KOLOR:

ŻÓŁTY

Mogą Ci się spodobać