Na stanie

SUPERTUNIA VISTA SNOWDRIFT Surfinia kaskadowa biała PRZEDSPRZEDAŻ!!!

14,90 

Na stanie

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia: 2-3 dni robocze
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny
przy temperaturze poniżej 5ºC do każdej przesyłki zawierającej rośliny dodajemy heatpack - wkład grzewczy!
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Supertunia Vista 'Snowdrift’ – surfinia o białych kwiatach

PRZEDSPRZEDAŻ! Sadzonki wysyłane będą do klientów od poniedziałku 6.05.2024r., wg kolejności składania zamówień.

!!WAŻNE!!:
1. Zamówienia zawierające produkty z oznaczeniem PRZEDSPRZEDAŻ zostaną wysłane w terminie podanym w opisie produktu.
2. Jeżeli w zamówieniu znajdują się również produkty obecnie proponowane w sprzedaży, nie gwarantujemy ich dostępności na okres, w którym zamówienie jest zaplanowane do wysyłki.
3. W przypadku gdy zdecydują się Państwo podzielić zamówienie na dwa mniejsze i ich kwota nie przekroczy 295zł konieczna będzie dopłata do kosztów wysyłki.
4. Pierwszeństwo w realizacji zamówień będą mieć zamówienia opłacone z góry!

 

Supertunia Vista Snowdrift jest biała jak śnieg. Ze środka kwiatów nieśmiało wyłaniają się lemonkowe żyłki jednak są one bardziej subtelne niż u innych surfinii z grupy Vista. Surfinia 'Snowdrift’ sprawdza się idealnie w kompozycjach na takie okazje jak wesele, chrzest czy pierwsza komunia.

 

Supertunie Vista to rośliny rosnące szybko i intensywnie. Ich szczególną cechą jest bardzo wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kwiaty bardzo szybko odzyskują swój blask nawet po opadach deszczu. Dzięki tej zdolności supertunia Vista znalazła zastosowanie nie tylko w skrzynkach balkonowych czy wiszących donicach ale również na rabatach sprawdza się doskonale. Kwitnie od maja aż do przymrozków, tworząc piękne kaskady kwiatów.

 

W naszym e-sklepie znajdziesz odmianę surfinii Vista również w innych kolorach (klik), które można ze sobą łączyć, tworząc niespotykane, kolorowe kompozycje. Dzięki temu masz pewność, że łączysz odmiany o jednakowej dynamice wzrostu.

 

Nasza nowa Supertunia Vista Snowdrift przewiesza się z doniczki do 60 cm.

 

 

Jak uprawiać i pielęgnować surfinie ogrodowe ?

 

Surfinie bardzo lubią miejsca nasłonecznione, osłonięte od wiatru i intensywnego deszczu.

Zapotrzebowanie na wodę może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych ale również od wielkości rośliny. Młode sadzonki nie potrzebują dużo wody, jednak po osiągnięciu pełnych rozmiarów może zachodzić konieczność podlewania surfinii nawet dwa razy dziennie w upalne dni. Najlepiej regularnie kontrolować wilgotność gleby i podlewać gdy wierzchnia warstwa lekko przeschnie.

 

Surfinie potrzebują dość dużo składników pokarmowych. Od maja do sierpnia surfinie nawozimy naprzemiennie 2 x w tygodniu BIOHUMUSEM oraz NAWOZAMI AMINOKWASOWYMI (klik).

 

Można  też w trakcie sadzenia dodać nawóz działający 90 dni Organic Peru Guano WEGETACJA, ze względu na spore zapotrzebowanie w azot.

Pamiętaj aby po posadzeniu roślin do skrzynek lub donic wstrzymać się z nawożeniem aż sadzonki się przekorzenią. Zazwyczaj proces ten trwa około dwóch tygodni a rozpoznasz to po nowych, młodych listkach.

 

Zakres temperatur idealny do wzrostu tych pięknych kwiatów balkonowych to 10-30 st C.

 

 

Sadzonka w doniczce produkcyjnej o średnicy 10 cm.

 

 

Nie zapomnij dokupić ZIEMI DO SADZENIA. KLIKNIJ TUTAJ.

Waga0,5 kg
KOLOR:

BIAŁY

Mogą Ci się spodobać