Pozostało tylko: 1

SZEFLERA GOLDEN AMATE Schefflera actinophylla (don 14cm)

64,90 

Pozostało tylko: 1

aktualny czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 dni robocze.
gratis roślinna niespodzianka do każdego zamówienia zawierającego rośliny.
30 dni na zwrot
Rośliny starannie zabezpieczone
Ponad 60 lat tradycji w uprawie roślin
Darmowa wysyłka od 295 zł

Schefflera Amate Golden Amate , zwana też Lemon Soleil to soczyście zielone drzewko dodające enrgii.

 

Pochodzący z zacienionych dolnych partii lasów deszczowych w Australii i Nowej Gwinei, Schefflera Amate jest szybko rosnącym, tropikalnym i bujnym drzewem, które w swoim naturalnym środowisku może dorastać do 2 m wysokości! Znana również jako drzewo parasolowe ze względu na piękną strukturę liści. Jego soczyście, limonkowo zielone, błyszczące liście dodają energii  i wprawiają w dobry nastrój. Schefflera dobrze przystosowała się do środowisk wewnętrznych i może przetrwać w średnio oświetlonych przestrzeniach, co czyni ją doskonałą opcją dla przestrzeni, w których inne duże rośliny mogą mieć problemy.

 

Wymagania jakie ma Schefflera Golden Amate Lemon Soleil:

ŚWIATŁO: światło jasne ale rozproszone, należy unikać bezpośredniego słońca.

 TEMPERATURA: przeciętne temperatury pokojowe będą odpowiednie. Należy pamiętać aby unikać przeciągów, zimnych nawiewów a zimą nie stawiać w pobliżu grzejników.  Schefflera Amate dobrze się czuje przy normalnej wilgotności powietrza, jednak dobrze jej zrobi spryskiwanie liści.

PODŁOŻE: powinno być dobrze przepuszczalne, lekko kwaśne, rozluźnione np. perlitem, korą czy chipsami kokosowymi. Doskonale sprawdzi się nasza UNIWERSALNA MIESZANKA DO ROŚLIN EGZOTYCZNYCH.

PODLEWANIE: podlewamy gdy górna warstwa gleby przeschnie, aby nie dopuścić by roślina stała w przemoczonej ziemi. W okresie wegetacji dobrze zasilać nawozami do roślin zielonych takimi jak BioGargena interwencyjna (klik)

Schefflera Amate Lemon Soleil w doniczce produkcyjnej o średnicy 14 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to 35 cm .

Waga 2 kg
OPCJA:

ROŚLINA w doniczce o średnicy 14 cm

Mogą Ci się spodobać